Szukasz pracy? Dołącz do nas w FASHIOLA!

W FASHIOLA zobowiązujemy się do współpracy w osiąganiu wielkich rzeczy, a nasz zespół jest napędzany posiadaniem, optymizmem, różnorodnością i ciekawością. Aby osiągnąć nasze cele, zawsze jesteśmy otwarci na dołączenie najlepszego talentu do naszego zespołu - brzmi jak ty? Jeśli uważasz się za pasjonata marketingu, osobę zmieniającą rzeczywistość i myślącą nieszablonowo, to trafiłeś we właściwe miejsce!

Nasz zespół ma siedzibę w Madrycie, ale głównie pracujemy z domu (tak, ceniąc równowagę między życiem prywatnym a zawodowym, w pełni dostosowaliśmy się do nowej rzeczywistości!). Jednak dbamy o ducha zespołu, organizując spotkania w biurze, zabawne aktywności zespołowe, wycieczki, kolacje... więc przygotuj się na dobrą zabawę z nami!

Jeśli mieszkasz w Madrycie lub jesteś gotowy na przeprowadzkę do tego niesamowitego miasta, interesujesz się marketingiem internetowym, zachowaniem konsumentów, biznesem modowym i technologią, a jednocześnie chcesz być częścią młodego międzynarodowego zespołu, to może to być właściwe miejsce dla Ciebie.

Prosimy o przesłanie angielskiej wersji CV na adres talent@fashiola.com.

Możesz również sprawdzić nasze najnowsze wiadomości oraz otwarte stanowiska pracy na naszym profilu LinkedIn.

Zastanawiasz się, jakie to jest pracować w FASHIOLA? Przyjdź i przekonaj się sam!