Szukasz możliwości pracy? Dołącz do nas w FASHIOLA!

W FASHIOLA jesteśmy zaangażowani we wspólną pracę nad osiągnięciem wielkich rzeczy, a nasz zespół jest napędzany przez własność, optymizm, różnorodność i nieograniczoną ciekawość. Żebyśmy mogli osiągnąć nasze cele, zawsze jesteśmy otwarci na nowe talenty, które dołączą do naszego zespołu - brzmi jak Ty? Jeśli uważasz się za pasjonata marketingu, twórcę zmian i osobę nieszablonową, to jesteś we właściwym miejscu!


Nasz zespół ma lokalizację w Madrycie, ale pracujemy głównie w domu (tak, doceniamy równowagę między pracą a życiem i w pełni dostosowaliśmy się do nowej rzeczywistości!). Dbamy jednak o naszego ducha zespołu poprzez spotkania w biurze, zabawne zajęcia zespołowe, wycieczki, kolacje... więc przygotuj się na dobry czas z nami!


Jeśli mieszkasz w Madrycie lub chcesz przenieść się do tego niesamowitego miasta, interesujesz się marketingiem internetowym, zachowaniem konsumentów, modą i technologią, a przy tym jesteś częścią młodego, międzynarodowego zespołu, to może być miejsce dla Ciebie.


Prosimy o przesłanie angielskiej wersji swojego CV na adres talent@fashiola.com


Możesz również sprawdzić nasze najnowsze wiadomości i otwarte wakaty na naszym profilu Linkedin.


Zastanawiasz się, jak wygląda praca w FASHIOLA? Dowiedz się!