Marki z modą zrównoważoną: Stella McCartney

- Alicja - | Ads Disclosure | 29/08/2019 08:11
Ulubione marki: Stella McCartney

Stella McCartney - projektantka z wizją i z misją - nie krzywdzić nawet najmniejszych zwierząt i żyć w zgodzie z naturą. Próżno szukać w jej kreacjach sztuczności, ale kolekcje pozbawione są naturalnych futer i skór. Dziś, jak pisze Vogue, razem z jej teamem pracuje nad wegańskim jedwabiem i oczywiście sama jest weganką. Niedawno brała udział w klimatycznym forum w Katowicach, gdzie obecnych było wiele krajów. Reprezentowała organizacje pozarządowe jako ekspertka w Szczycie Klimatycznym. Stella McCartney to nie tylko znana marka, to również ciekawa osobowość.

Moda zrównoważona

To przyświeca kolekcjom Stelli McCartney. Zatrzymanie galopującej degradacji środowiska przez przemysł modowy, wykorzystując slow fashion i naturalne materiały oraz materiały, do których nie trzeba stosować toskycznych barwników. Poza tym Stella McCartney stoi murem za kobiecością, taką niewymuszoną, naturalną, bez powierzchowności, za to ją cenię. Zobacz kolekcję Stella McCartney poniżej.

Bestsellery Stella McCartney

Najlepiej sprzedającym się ostatnio produktem są sukienki, chociaż Stella McCartney zawojowała świat mody marynarkami i spodniami garniturowymi. Wszystkie kolekcje wykorzystują naturalne materiały: eko bawełnę, len, jedwab.

Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ