Słońce świeci - Sunglasses On

Samantha Hinterbrandner | Ads Disclosure | 19/11/2019 11:10
Suns Out | Sunglasses Out

Słońce nigdy nie zachodzi, a zimą można nawet pokusić sie o stwierdzenie, że dokucza jeszcze bardziej, szczególnie gdy śnieg wokół. Latem to norma - na każdej plaży widać tylko bikini i okulary. O każdej porze roku trzeba dbać o swój wzrok, a ja wam powiem nie tylko jak, ale w jakim stylu. 

Uwielbiamy okulary przeciwsłoneczne i przy tak wielu różnych stylach i typach do wyboru, znalezienie odpowiedniej pary może być trudne. Właśnie dlatego stworzyłam listę najlepszych trendów okularów przeciwsłonecznych na każdy sezon.

Znajdź inspirację z poniższej listy i wybierz kilka nowych odcieni, aby rozpocząć sezon z przytupem!

6. trendów okularów przeciwsłonecznych na każdy sezon

Kolorowe oprawki

Suns Out | Sunglasses Out

Kolorowe oprawki to świetny sposób, aby zmienić styl klasycznych okularów przeciwsłonecznych. Możesz wybrać dowolny kolor, który doda ci animuszu i jednocześnie stylu. Posiadanie kilku kolorowych oprawek będzie idealnym pomysłem, jeśli zechcesz je skoordynować ze swoimi strojami. Koordynacja kolorów między okularami przeciwsłonecznymi a ubraniami tworzy ładny, spójny wygląd, który uwielbiamy.

Stylizuj je za pomocą dżinsów i dopasowanej kolorowej koszuli, aby uzyskać zabawny look, którego wszyscy będą Ci zazdrościć.

Cienkie, kanciaste oprawki

Suns Out | Sunglasses Out

Cienkie, kanciaste okulary przeciwsłoneczne są bardzo popularne wśród celebrytek, szybko zwracają uwagę, nawet w bardzo klasycznym zestawieniu. W ofercie wielu sklepów znajdziesz mnóstwo propozycji wielokątnych okularów. Ramki różnią sie często grubością i w zależności od kształtu twojej twarzy, należy wybrać te odpowiednie.

Cienkie i kanciaste okulary przeciwsłoneczne mają jedną wadę, nie chronią dobrze przed słońcem i promieniami słonecznymi, dlatego powinny być stosowane  jako wysokiej klasy akcesoria, a nie jako ochrona przed słońcem.

Okulary lustrzane

Suns Out | Sunglasses Out

Okulary lustrzane wracają do gry i są lepsze niż kiedykolwiek. Świetnie nadają się do każdej stylizacji i na każdą pogodę: słoneczną, pochmurną, deszczową i śnieżną. Świetne sprawdzą się jako lustro, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Najlepsze w lustrzankach jest to, że są najbardziej praktyczne ze wszystkich modnych okularów przeciwsłonecznych. Zapewniają wyraźny obraz i stanowią idealne połączenie efektownego, a jednocześnie eleganckiego stylu. Stylizuj je w tym sezonie za pomocą kurtki bomber i kurtki snowboardowej, aby uzyskać mocny wygląd. A latem nakładaj do koszul oversized i szortów.

Okulary przeciwsłoneczne w zabawnych kształtach

Suns Out | Sunglasses Out

Klasyczne kształty okularów przeciwsłonecznych mogą się znudzić. Jeśli chcesz to zmienić, teraz jest idealny czas! Duże, odważne, unikalne ramki są super właśnie teraz i są świetnym sposobem nawbogacenie swojego ouotfitu o coś wyjątkowego. Kształty ramek obejmują serca, usta i kwiaty, a my uwielbiamy tę zabawną odmianę oprawek!

Noszenie zabawnych okularów przeciwsłonecznych to idealny sposób na oryginalny i zabawny look. do tego rodzaju okluarów potrzebujesz niezbyt krzyczącej stylizacji. Wystarczy ci czarna marynarka, czarne spodnie lub jeansy, buty w podobnym kolorze. wystarzczy, że okulary 'krzyczą".

Kolorowe szkła

Suns Out | Sunglasses Out

Ile kolorów, tyle odmian szkieł w okularach! Idealne na stok zimą i plaże latem. Wybierz błękit, żółć, róż i wiele więcej! Porzuć nudną czarne kolory i przejdź na coś bardziej kolorowego. Może aż tak bardzo nie ochronią cie przed działaniem promieni słonecznych, jak kolor czarny, ale będą doskonałym dodatkiem. Kup różowe okulary na pochmurne dni, na pewno  cię rozweselą.

Chociaż wszystkie kolory są odpowiednie, prawdziwe odcienie tego sezonu to różowy i niebieski!

Kolorowe szkła nakładaj do stylizacji codziennych, niezobowiązujących. Z jeansami, butami na koturnie

Marmurowy nadruk

Suns Out | Sunglasses Out

Marmurowe oprawki w okularach przeciwsłonecznych to klasyka, która nigdy sie nie nudzi. To takie trochę retro, dodające szyku. Tego typu okulary mają zwykle ciemne szkła, dlatego oferują doskonałe krycie oczu. 

Tego typu okulary przeciwsłoneczne można stylizować praktycznie ze wszystkim! Brązowe nadruki będą świetnie wyglądać z dużymi, złotymi kolczykami.

Jak widać, istnieje mnóstwo modnych okularów przeciwsłonecznych, które tylko czekają na noszenie. Mając tak wiele opcji i tak mało czasu, aby je wszystkie nosić, musisz dokonać kilku trudnych wyborów. Które najbardziej kochasz?

Powiększ swoją kolekcję okularów przeciwsłonecznych o dodatkowe wzory i kolory. Warto odrobinę zwariować i wypróbować coś nowego i jednocześnie ochronić oczy przed słońcem, że nie wspomnę o modnym wyglądzie.

Sun must go on - więc okulary słoneczne też!

xoxo, SamanthaSamantha Hinterbrandner
Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ