Sztyblety stylizacje

- Hanna - | Ads Disclosure | 16/08/2019 11:45
Sztyblety stylizacje czas wolny

Sztyblety stylizacje, jak nosić sztyblety? Te klasyczne botki męskie rozpowszechniły się w latach 30' XIX wieku. Łatwo je odróżnić od innych botków męskich, są wysokie za kostkę i mają charakterystyczną gumkę wszytą po obydwu stronach buta. Aktualnie sztyblety widać wszędzie, są to idealne buty męskie na zimę i na wiosnę. Mam wrażenie, że do końca nie jest jasne, jak powinny być ubierane, dlatego podaję wam na tacy sztyblety stylizacje. Zobaczcie sami.  

Sztyblety stylizacje - czas wolny

Sztyblety męskie są tak popularne, bo to buty uniwersalne. Noś je z dżinsami, jak w zdjęciu głównym, u góry. Do sztybletów załóż jeansy straight lub skinny, zawiń je przed kostką, to będą bardziej widoczne. Stylizacje ze sztybletami w czasie wolnym powinny wyglądać na zrelaksowane. Nie zapomnij więc o luźnej bluzce lub bluzie z kapturem. Świetnym akcentem będą odznaczające się kolorystycznie skarpetki. W tak starannie dobranej stylizacji będziesz mógł nosić sztyblety bardzo długo, bo akurat te buty są bardzo wygodne i można je nosić godzinami!

Sztyblety jak nosić

Jak nosić sztyblety ze spodniami?

Jeśli zadajesz sobie pytanie, jak nosić sztyblety ze spodniami, mam odpowiedź. Podwijaj nogawki, jeśli jest wiosna lub używasz sztybletów do stylizacji w ciepłe dni. Kolejną opcją jest zakup spodni, które nie opadają na obuwie. Sztyblety stylizacje w eleganckiej formie będą trudniejsze, bo nie podwiniesz eleganckich spodni, możesz jedynie dobrać taki model, który kończy się na cholewce sztybletów ale na nie nie opada. Zimą pamiętaj o dobraniu odpowiedniego koloru skarpetek, tutaj odwrotnie niż w swobodnej stylizacji, wszystkie kolory powinny być do siebie podobne.

Tego rodzaju rozwiązania z podwinięciem nogawki lub skróconą do butów nogawką sa dobre dla wysokich mężczyzn, co zatem pasuje panom niskiego wzrostu?

Sztyblety dla wysokich i niskich mężczyzn

Sztyblety, stylizacje dla niskich mężczyzn

Dla mężczyzn o niskim wzroście polecam chowanie spodni do sztybletów, przy czym i spodnie i buty powinny mieć podobny kolor. W ten sposób unikniesz podziału, nadasz ciągłości sylwetce, przez co ją wydłużysz. Taki wygląd będzie idealny w przypadku spodni garniturowych, pod warunkiem, że nie będą szerokie, tylko będą przylegać do nogi. Każdy, kto nosi spodnie o dopasowanym kroju, może na nie założyć sztyblety. 

Jak widać, istnieje wiele dobrych sposobów noszenia sztybletów, a czy wiesz, gdzie je kupisz?

Dobre sztyblety męskie znajdziesz w Gino Rossi, polska lokalna firma Lasocki oferuje również te obuwie w sprzedaży, poza tym wszystkie większe marki oferują botki równiez w formie sztybletów, możesz je kupić ze skóry, zamszowe, ze skóry nubuk, z eko skóry.

Jak widzisz stylizacje ze sztybletami nie są skomplikowane, może skusisz się na jedną z nich?

Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ