Styl safari

- Alicja - | Ads Disclosure | 31/07/2019 09:04
Styl safari

Styl safari. Pustynny piasek, spalona słońcem ziemia, kolory suchych liści, a do tego feeria tropikalnych kwiatów, liści i wstawki zwierzęce. Upalne lato, ciepła jesień, sucha zima i deszczowa wiosna - o każdej porze roku możesz zrobić użytek ze stylu safari. Kolory to nie tylko jedna zaleta odzieży i butów w tym stylu, to również wygoda, ponadczasowość, naturalne materiały i troszkę sportowej elegancji. Styl safari, to styl dla każdej z nas.

Co charakteryzuje styl safari?

  • Kolory ziemi: wszelkie odcienie brązu, khaki, kości słoniowej, delikatny błękitw w swetrze, zgaszone czerwienie na spodniach albo szalikach i żółcie oraz szarości.
  • Motywy liści i motywy zwierzęce szczególnie jako wstawki i dodatki, ale też na t-shirtach i topach.
  • Wszystkie naturalne i przyjazne dla środowiska materiały: tencel, jedwab, len, eko bawełna, słoma i bambus, drewno, płótno, wełna, wiskoza.

Styl safari to komfort i wygoda noszenia w każdej sytuacji, dlatego tak szybko zyskuje na popularności, jest długowieczny, bo do produkcji odzieży i obuwia, wykorzystywane są materiały naturalne, które w mniejszym stopniu zanieczyszczają ziemię.

Styl Safari dodatki

Styl safari, to styl naturalny nie lubi dziwnych dodatków, wszystko jest proste i czyste, bez zagięć, bez ekstrawaganckich skrzywień. Dobrą ambasadorką stylu safari jest Kinga Rusin i jej stylizacje miejskie, czasami monochromatyczne, zazwyczaj w stonowanych kolorach ziemi.

Stylizacje w stylu safari na cały rok

Poniżej przedstawiam ci sylizacje na każdą porę roku w stylu safari, oczywiście dla inspiracji, bo wiem na pewno, że sama zechcesz eksperymentować. wybrałam dużo odcienia khaki - w spodniach, szortach, spódnicach, ale też lubię beż i wiem, że w sezonie 2019/2020 ten kolor będzie super trendy.

Ps. Możesz tworzyć podobne stylizacje w naszym stylebooku, wystarczy że się zalogujesz i przejdziesz do tworzenia!

Styl safari jesienią, stylizacja.

xoxo, - Alicja- Alicja -
Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ