Marki z modą zrównoważoną: Patrizia Aryton

- Alicja - | Ads Disclosure | 13/08/2019 13:12
Marki z modą zrównoważoną: Patrizia Aryton

Patrizia Aryton, czyli dawna Aryton. Marka była znana do niedawna z ponadczasowych krojów płaszczy i użytych w nich wysokiej jakości materiałów. Dzisiaj marka oferuje znacznie większą kolekcję niż same płaszcze, nie straciła niczym na jakości i na dodatek wyznacza nowe ścieżki. Zrównoważona moda, dbałość o środowisko towarzyszą Patrizii Aryton od powstania i to, czego inni muszą sie dopiero uczyć, marka Aryton zna już na pamięć.

Co znajdziesz w sklepie Patrizia Aryton?

Klasyczna, luksusowa, ponadczasowa i dbająca o lokalne środowisko. Jezeli cenisz sobie te wartości, marka Patrizia Aryton jest dla ciebie. Slow fashion i dbałość o szczegóły, materiały z ekstra klasy i nieprzypadkowa prostota, tego możesz sie spodziewać po każdej kolekcji, nie bedzie nudno, bo marka dba również o wprowadzanie wyjatkowych kolorów, proponuje nietuzinkowe wzory i kroje.

Jakie materiały są wykorzystywane w kolekcjach Patrizii Aryton?

Przejrzałam sobie ich aktualną kolekcję, jest wełna z domieszką akrylu - tylko po to, żeby np. spodnie były miękkie i żeby przetrwały więcej prań. Jest również kaszmir, jedwab, len, bawełna, wiskoza, jedwab, skóra naturalna. Są połączenia tych materiałów; wełna z wiskozą, kaszmir z bawełną, są 100% produkty z jedwabiu i bawełny. 

Nie oszukujmy się, gdy nakładasz odzież szytą z najwyższej jakości materiałów naturalnych, czujesz się komfortowo, oddychasz całą sobą, a co z tym idzie, masz poczucie naturalności i życia w zgodzie z otaczającym cię światem. Ciekawa jestem, czy Patrizia Aryton przypadnie ci do gustu.

Zaciekawił Cię ten tekst?

Udostępnij go swoim znajomym!

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ