O Fashiola.pl

To my, Fashiola!

Fashiola.pl to wyszukiwarka modowa, która pomaga znajdować produkty, których ty aktualnie szukasz i pożądasz. Jesteśmy po to, żeby dzielić się z tobą kolekcjami tysięcy produktów z setek sklepów online, które posiadają tysiące znanych marek i nowych, które czekają na odkrycie.
Ciężko pracujemy, żeby twoje doświadczenia z zakupów z nami były zawsze miłym wspomnieniem i żeby cały proces zakupowy przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Na Fashiola.pl znajdziesz szybko odpowiednie filtry, które będziesz mogła wybrać. W poszukiwaniach odpowiednich części garderoby pomogą ci nasze newslettery oraz inspirujący kontent. Każda część garderoby jest łatwa do wyszukania z Fashiola.pl.

Duży wybór sklepów


Na naszej stronie masz bezpośredni dostęp do wielu znanych marek jak: adidas, Diesel, Michael KorsDolce & Gabanna and Nike. Nasze wyjątkowe edytorki bardzo starannie wyszukują odpowiedni kontent na stronę i bardzo uważnie dobierają sklepy na naszą platformę, żeby wszystko było odpowiednio dopasowane. Na stronie Fashiola.pl znajdziesz zarówno wielkie sklepy, jak i te mniejsze, ekskluzywne.

Łatwe wyszukiwanie


Każdego dnia robimy wszystko, żebyś znalazła produkty modowe bardzo szybko i łatwo. Dlatego dajmy ci dwie opcje przy wyszukiwaniu. Możesz wpisać nazwę produktu w naszą wyszukiwarkę lub skorzystać z naszych kategorii i filtrów na stronie (i wyszukiwać poprzez: kolor, materiał, rozmiar...) Bardzo się staramy, żeby nasza strona była jak najbardziej intuicyjna dla ciebie.

Trendy i inspirujący kontent


Co jest dla nas ważne? Inspirowanie ciebie. Chcielibyśmy, aby wszystkie osoby zainteresowane modą, dowiadywały się szybko o nadchodzących trendach. Dlatego dzielimy się z wami nowinkami w świecie mody, tworzymy porady dla zainteresowanych, podajemy nowe propozycje stylizacji w naszych trendach, na blogu, w neswletterze i w stylizacjach. W naszych newsletterach informujemy cię również o nadchodzących promocjach, wyprzedażach, kodach rabatowych i wydarzeniach z zakresu mody. Upewnij się, że się zapisałaś na taki newsletter i bądź zawsze na czasie! 

Fashiola.pl jest wlasnością Kleding BV w Holandii.

Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są koszty dostawy? Czy posiadacie produkt w rozmiarze? Jak mogę oddać swoje

zamówienie?

Fashiola to wyszukiwarka, Fashiola nie sprzedaje produktów, tylko zbiera wszystkie najważniejsze sklepy online. Dlatego na naszej stronie niczego nie kupisz, ale na pewno ułatwimy Ci wyszukiwanie Twoich ulubionych produktów. Będziemy zaszczycenie, jeśli będziemy mogli pomóc Ci zakupach online, jednak w sytuacjach, gdy masz podobne pytania, jednak lepiej będzie skontaktować się ze sklepem, którego produkt znalazłeś na naszej stronie, bezpośrednio. Oto przykłady, kiedy musisz skontaktować się ze sklepem: gdy pytanie dotyczy dostawy, gdy pytanie dotyczy dostępności produktu i rozmiaru, gdy pytanie dotyczy przesyłki i jej zwrotu, gdy pytanie dotyczy podatków podczas importowania produktu spoza Europy.

Jak mogę zamówić na Waszej stronie bezpośrednio?

Fashiola.pl to platforma, która zbiera produkty z wielu sklepów i wyświetla je na swojej stronie. Fashiola nie sprzedaje więc produktów, dlatego na naszej stronie niczego bezpośrednio nie zamówisz. Wyszukuj produkty na Fashiola, znajduj swoje ulubione części garderoby i po kliknięciu szybko przenoś się na stronę sklepu, aby je zakupić. To naprawdę proste!

Nie otrzymałam potwierdzenia od Fashiola po dokonaniu zakupu. Czy to normalne?

Nawet jeżeli znalazłeś produkt dostępny na Fashiola, nigdy nie otrzymasz od nas żadnego potwierdzenia zakupu. U nas znajdujesz artykuły i produkty, których potrzebujesz, jednak dokonujesz zakupu zawsze na stronie sklepu, który ma w ofercie wybrany przez Ciebie produkt. Dlatego, gdy nie otrzymasz żadnego potwierdzenia po zakupie, powinieneś zgłosić się bezpośrednio do sklepu, w którym dokonałeś zakupu.

Co powinienem zrobić, jeżeli zobaczę różnicę w cenie na stronie Fashiola i na stronie sklepu, do którego zostałem przeniesiony?

Wszystkie informacje, które widzisz na naszej stronie, pochodzą bezpośrednio od naszych partnerów, czyli ze sklepów online. Ta informacja zawarta jest w feedzie produktu, który uaktualniamy każdego dnia, tak samo my, jak i nasi partnerzy. Oczywiście są to informacje przesyłane w czasie rzeczywistym i mogą zdarzać się różnice w cenie między naszą stroną a stroną sklepu. Oczywiście robimy wszystko żeby takie sytuacje nie miały miejsca, jednak nie możemy zapobiec różnicom w czasie przekazywanych informacji. W przypadku różnicy w cenie na stronie Fashiola i w sklepie, kwota którą będziesz musiał uiścić za dany produkt, będzie kwota sklepowa.